LD1117DT25TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1117DT25TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD1117DT25TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 800MA DPAK
lomakkeissa: LD1117DT25TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
LD1117DT25TR: n tekniset tiedot
Osa numero LD1117DT25TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 800MA DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 548440 pcs Tietolomake LD1117DT25TR.pdf
Jännitepudotus (max) 1.2V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 15V
Toimittaja Device Package DPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-7307-2
LD1117DT25TR-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA DPAK Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA
Nykyinen - Tuotos 800mA Ohjaustoiminnot -