LD29080PT15R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD29080PT15R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 800MA PPAK
lomakkeissa: LD29080PT15R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
LD29080PT15R: n tekniset tiedot
Osa numero LD29080PT15R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 800MA PPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 65695 pcs Tietolomake LD29080PT15R.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 13V
Toimittaja Device Package PPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-4245-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 800mA PPAK Nykyinen - Supply (Max) 35mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 180µA Nykyinen - Tuotos 800mA