LD29150DT15
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD29150DT15 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD29150DT15
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 1.5A DPAK
lomakkeissa: LD29150DT15.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LD29150DT15: n tekniset tiedot
Osa numero LD29150DT15 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 1.5A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 86582 pcs Tietolomake LD29150DT15.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 14V
Toimittaja Device Package DPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A DPAK
Nykyinen - Supply (Max) 80mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 180µA
Nykyinen - Tuotos 1.5A Ohjaustoiminnot -