LD29150PT15R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD29150PT15R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 1.5A PPAK
lomakkeissa: LD29150PT15R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
LD29150PT15R: n tekniset tiedot
Osa numero LD29150PT15R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 1.5A PPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 142430 pcs Tietolomake LD29150PT15R.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 14V
Toimittaja Device Package PPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 75dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 1.5A PPAK
Nykyinen - Supply (Max) 80mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 180µA
Nykyinen - Tuotos 1.5A Ohjaustoiminnot Enable
Perusosan osanumero LD29150
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LD29150P2T33R
LD29150P2T33R
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 1.5A P2PAK
Varastossa: 6032 pcs
ladata: LD29150P2T33R.pdf
RFQ
LD29150PT15
LD29150PT15
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.5V 1.5A PPAK