LD29150PT80
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD29150PT80
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 8V 1.5A PPAK
lomakkeissa: LD29150PT80.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LD29150PT80: n tekniset tiedot
Osa numero LD29150PT80 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 8V 1.5A PPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 131480 pcs Tietolomake LD29150PT80.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 14V
Toimittaja Device Package PPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 8V 1.5A PPAK
Nykyinen - Supply (Max) 80mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 180µA
Nykyinen - Tuotos 1.5A Ohjaustoiminnot Enable