LD2979Z50AP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD2979Z50AP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 5V 50MA TO92-3
lomakkeissa: LD2979Z50AP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
LD2979Z50AP: n tekniset tiedot
Osa numero LD2979Z50AP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 5V 50MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 256210 pcs Tietolomake LD2979Z50AP.pdf
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 50mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 63dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -25°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 50mA TO-92-3
Nykyinen - Supply (Max) 13mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 170µA
Nykyinen - Tuotos 50mA Ohjaustoiminnot -