LD39080DT18-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39080DT18-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD39080DT18-R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 800MA DPAK
lomakkeissa: LD39080DT18-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
LD39080DT18-R: n tekniset tiedot
Osa numero LD39080DT18-R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 800MA DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 137099 pcs Tietolomake LD39080DT18-R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.3V @ 800mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package DPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR -
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-6013-2
LD39080DT18R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA DPAK Nykyinen - lepotilassa (Iq) 2.5mA
Nykyinen - Tuotos 800mA Ohjaustoiminnot -