LD3985J26R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD3985J26R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 2.6V 150MA 5FLIPCHIP
lomakkeissa: LD3985J26R.pdf
  • Viesti
LD3985J26R: n tekniset tiedot
Osa numero LD3985J26R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LIN 2.6V 150MA 5FLIPCHIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5869 pcs Tietolomake LD3985J26R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.1V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.6V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package 5-FlipChip (1.59x1.24) Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-WFBGA, FCBGA PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.6V 150mA 5-FlipChip (1.59x1.24)
Nykyinen - Supply (Max) 250µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 150µA
Nykyinen - Tuotos 150mA Ohjaustoiminnot Enable