LDF33PT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDF33PT-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A PPAK
lomakkeissa: 1.LDF33PT-TR.pdf2.LDF33PT-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
LDF33PT-TR: n tekniset tiedot
Osa numero LDF33PT-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 1A PPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 233359 pcs Tietolomake 1.LDF33PT-TR.pdf2.LDF33PT-TR.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 1A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package PPAK Sarja -
Pakkaus / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 60dB ~ 45dB (120Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-14662-2
LDF33PT-TR-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A PPAK Nykyinen - lepotilassa (Iq) 800µA
Nykyinen - Tuotos 1A Ohjaustoiminnot Enable, Power Good