LDK120M-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK120M-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDK120M-R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
lomakkeissa: LDK120M-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LDK120M-R: n tekniset tiedot
Osa numero LDK120M-R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 117134 pcs Tietolomake LDK120M-R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.3V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 0.8V
Voltage - lähtö (Max) 5.2V Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Adjustable Output Configuration Positive
Muut nimet 497-13501-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 0.8 V ~ 5.35 V 200mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply (Max) 100µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 60µA Nykyinen - Tuotos 200mA