LDK130M15RY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK130M15RY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDK130M15RY
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5
lomakkeissa: 1.LDK130M15RY.pdf2.LDK130M15RY.pdf3.LDK130M15RY.pdf
  • Viesti
LDK130M15RY: n tekniset tiedot
Osa numero LDK130M15RY Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 300MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 326414 pcs Tietolomake 1.LDK130M15RY.pdf2.LDK130M15RY.pdf3.LDK130M15RY.pdf
Jännitepudotus (max) 0.4V @ 300mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja Automotive, AEC-Q100
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-17797-2
LDK130M15RY-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC 1 Output 300mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply (Max) 120µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 60µA
Nykyinen - Tuotos 300mA Ohjaustoiminnot Enable