LDK220C33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK220C33R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDK220C33R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LIN 3.3V 200MA SOT323-5
lomakkeissa: LDK220C33R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LDK220C33R: n tekniset tiedot
Osa numero LDK220C33R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LIN 3.3V 200MA SOT323-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 270875 pcs Tietolomake LDK220C33R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.35V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 13.2V
Toimittaja Device Package SOT-323-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-15213-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA SOT-323-5 Nykyinen - Supply (Max) 100µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 90µA Nykyinen - Tuotos 200mA