LDK220M32R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK220M32R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDK220M32R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.2V 200MA SOT23-5
lomakkeissa: 1.LDK220M32R.pdf2.LDK220M32R.pdf3.LDK220M32R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
LDK220M32R: n tekniset tiedot
Osa numero LDK220M32R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.2V 200MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 260558 pcs Tietolomake 1.LDK220M32R.pdf2.LDK220M32R.pdf3.LDK220M32R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.35V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.2V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 13.2V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 55dB ~ 50dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-17699-2
LDK220M32R-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply (Max) 100µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 90µA Nykyinen - Tuotos 200mA