LDK320AM15R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK320AM15R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDK320AM15R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 200MA SOT23-5
lomakkeissa: 1.LDK320AM15R.pdf2.LDK320AM15R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
LDK320AM15R: n tekniset tiedot
Osa numero LDK320AM15R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 1.5V 200MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 300428 pcs Tietolomake 1.LDK320AM15R.pdf2.LDK320AM15R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.35V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 18V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 88dB ~ 48dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-17771-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC 1 Output 200mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply (Max) 100µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 90µA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot Enable