LDK320M18R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDK320M18R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDK320M18R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5
lomakkeissa: 1.LDK320M18R.pdf2.LDK320M18R.pdf
  • Viesti
LDK320M18R: n tekniset tiedot
Osa numero LDK320M18R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 302840 pcs Tietolomake 1.LDK320M18R.pdf2.LDK320M18R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.35V @ 200mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Jännite - tulo (Max) 18V Toimittaja Device Package SOT-23-5
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753
PSRR 88dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 497-17043-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply (Max) 100µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 90µA
Nykyinen - Tuotos 200mA Ohjaustoiminnot Enable