LDL112D18R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDL112D18R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDL112D18R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 8SO
lomakkeissa: 1.LDL112D18R.pdf2.LDL112D18R.pdf3.LDL112D18R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
LDL112D18R: n tekniset tiedot
Osa numero LDL112D18R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1.2A 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 294828 pcs Tietolomake 1.LDL112D18R.pdf2.LDL112D18R.pdf3.LDL112D18R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 1.2A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package 8-SO Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 57dB (1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.2A 8-SO
Nykyinen - Supply (Max) 400µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 70µA
Nykyinen - Tuotos 1.2A Ohjaustoiminnot Enable