LDLN025M18R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDLN025M18R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDLN025M18R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5
lomakkeissa: 1.LDLN025M18R.pdf2.LDLN025M18R.pdf3.LDLN025M18R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
LDLN025M18R: n tekniset tiedot
Osa numero LDLN025M18R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 250MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 290716 pcs Tietolomake 1.LDLN025M18R.pdf2.LDLN025M18R.pdf3.LDLN025M18R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.2V @ 250mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 5.5V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 80dB ~ 60dB (100Hz ~ 100KHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-17804-2
LDLN025M18R-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC 1 Output 250mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply (Max) 425µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 25µA
Nykyinen - Tuotos 250mA Ohjaustoiminnot Enable