LDP24ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDP24ARL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDP24ARL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 24V 40V R-6
lomakkeissa: LDP24ARL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
LDP24ARL: n tekniset tiedot
Osa numero LDP24ARL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 24V 40V R-6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 51605 pcs Tietolomake LDP24ARL.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 24V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 40V
Jännite - erittely (min) 25V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package R-6
Sarja LDP Power Line Protection No
Teho - huippukulma - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case R6, Axial Muut nimet 497-12491-2
LDP24ARL-ND
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus 8000pF @ 1MHz
Perusosan osanumero LDP24A Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LDP3IG6-A
LDP3IG6-A
valmistajat: Panduit
Kuvaus: WIRE DUCT SOLID ADHESIVE GRAY 6'
Varastossa: 3327 pcs
ladata:
RFQ
LDP24A
LDP24A
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TVS DIODE 24V 40V R-6