LE45ABZ-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LE45ABZ-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 4.5V 100MA TO92-3
lomakkeissa: LE45ABZ-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
LE45ABZ-TR: n tekniset tiedot
Osa numero LE45ABZ-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 4.5V 100MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 233448 pcs Tietolomake LE45ABZ-TR.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 100mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 4.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 18V
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 77dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 100mA TO-92-3
Nykyinen - Supply (Max) 3mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1mA
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot -
Perusosan osanumero LE45
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LE45CD-TR
LE45CD-TR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR 4.5V 100MA 8SO
Varastossa: 371582 pcs
ladata: LE45CD-TR.pdf
RFQ
LE45CZ-TR
LE45CZ-TR
Kuvaus: IC REG LINEAR 4.5V 100MA TO92-3
Varastossa: 242969 pcs
ladata: LE45CZ-TR.pdf
RFQ
LE45CD
LE45CD
ladata: LE45CD.pdf
LE45CZ
LE45CZ
ladata: LE45CZ.pdf
LE45ABZ
LE45ABZ