LF18ABPT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LF18ABPT
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 500MA PPAK
lomakkeissa: LF18ABPT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LF18ABPT: n tekniset tiedot
Osa numero LF18ABPT Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 500MA PPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 133609 pcs Tietolomake LF18ABPT.pdf
Jännitepudotus (max) 0.7V @ 200mA (Typ) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package PPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD PSRR 82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA PPAK
Nykyinen - Supply (Max) 12mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1mA
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot Enable
Perusosan osanumero LF18
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LF18ABV
LF18ABV
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 500MA TO220AB
Varastossa: 158417 pcs
ladata: LF18ABV.pdf
RFQ
LF18ABDT-TR
LF18ABDT-TR
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 500MA DPAK
Varastossa: 356137 pcs
ladata: LF18ABDT-TR.pdf
RFQ
LF18ABPT-TR
LF18ABPT-TR
Kuvaus: IC REG LINEAR 1.8V 500MA PPAK