LF25ABDT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LF25ABDT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LF25ABDT
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 500MA DPAK
lomakkeissa: LF25ABDT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
LF25ABDT: n tekniset tiedot
Osa numero LF25ABDT Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 500MA DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 155798 pcs Tietolomake LF25ABDT.pdf
Jännitepudotus (max) 0.7V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package DPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 82dB ~ 65dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA DPAK
Nykyinen - Supply (Max) 12mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1mA
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot -
Perusosan osanumero LF25
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LF253DT
LF253DT
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC OPAMP JFET 4MHZ 8SO
Varastossa: 295522 pcs
ladata: LF253DT.pdf
RFQ
LF25ABDT-TRY
LF25ABDT-TRY
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 500MA DPAK
Varastossa: 83925 pcs
ladata: LF25ABDT-TRY.pdf
RFQ
LF256H/NOPB
LF256H/NOPB
valmistajat: N/A
Kuvaus: IC OPAMP JFET 5MHZ TO99-8
ladata:
LF25ABPT-TR
LF25ABPT-TR
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 500MA PPAK
ladata: LF25ABPT-TR.pdf
LF247D
LF247D
Kuvaus: IC OPAMP JFET 4MHZ 14SO
ladata: LF247D.pdf
LF253D
LF253D
Kuvaus: IC OPAMP JFET 4MHZ 8SO
ladata: LF253D.pdf
LF25ABV
LF25ABV
Kuvaus: IC REG LINEAR 2.5V 500MA TO220AB
ladata: LF25ABV.pdf
LF25ABDT-TR
LF25ABDT-TR
ladata: LF25ABDT-TR.pdf
LF256H
LF256H
valmistajat: N/A