LK115D33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LK115D33 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LK115D33
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
lomakkeissa: LK115D33.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
LK115D33: n tekniset tiedot
Osa numero LK115D33 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 218173 pcs Tietolomake LK115D33.pdf
Jännitepudotus (max) 0.17V @ 60mA (Typ) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 20V
Toimittaja Device Package 8-SO Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 79dB ~ 57dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SO
Nykyinen - Supply (Max) 3mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 500µA
Nykyinen - Tuotos 100mA Ohjaustoiminnot Enable
Perusosan osanumero LK115
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LK115D50-TR
LK115D50-TR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR 5V 100MA 8SO
Varastossa: 221610 pcs
ladata: LK115D50-TR.pdf
RFQ
LK112SM80TR
LK112SM80TR
Kuvaus: IC REG LINEAR 8V 200MA SOT23-5
Varastossa: 205912 pcs
ladata: LK112SM80TR.pdf
RFQ
LK11G
LK11G
valmistajat: Dialight
Kuvaus: LED SYSTEM MCPCB W/CONN 1W GREEN
ladata: LK11G.pdf
LK112SM50TR
LK112SM50TR
Kuvaus: IC REG LINEAR 5V 200MA SOT23-5
ladata: LK112SM50TR.pdf
LK11A
LK11A
valmistajat: Dialight
Kuvaus: LED SYSTEM MCPCB W/CONN 1W AMBER
ladata: LK11A.pdf
LK112SM60TR
LK112SM60TR
Kuvaus: IC REG LINEAR 6V 200MA SOT23-5
ladata: LK112SM60TR.pdf
LK115D33-TR
LK115D33-TR
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
ladata: LK115D33-TR.pdf
LK115D50
LK115D50
ladata: LK115D50.pdf
LK112SM55TR
LK112SM55TR
Kuvaus: IC REG LINEAR 5.5V 200MA SOT23-5
ladata: LK112SM55TR.pdf
LK11B
LK11B
Kuvaus: LED SYSTEM MCPCB W/CONN 1W BLUE
ladata: LK11B.pdf
LK115D30-TR
LK115D30-TR
Kuvaus: IC REG LINEAR 3V 100MA 8SO
ladata: LK115D30-TR.pdf
LK115D30
LK115D30
ladata: LK115D30.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna