LM2931AD33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LM2931AD33R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LM2931AD33R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
lomakkeissa: LM2931AD33R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LM2931AD33R: n tekniset tiedot
Osa numero LM2931AD33R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 107033 pcs Tietolomake LM2931AD33R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.6V @ 100mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 26V
Toimittaja Device Package 8-SO Sarja -
Suojausominaisuudet Current Limit, Thermal Shutdown Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 78dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-6880-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SO Nykyinen - Tuotos 100mA