LNBP13SP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LNBP13SP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LNBP13SP
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC LNB SUPPLY & CNTRL 10-PWRSOIC
lomakkeissa: LNBP13SP.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
LNBP13SP: n tekniset tiedot
Osa numero LNBP13SP Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC LNB SUPPLY & CNTRL 10-PWRSOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53329 pcs Tietolomake LNBP13SP.pdf
Voltage - lähtö 13V, 18V Jännite - Input 15 V ~ 25 V
Toimittaja Device Package 10-PowerSO Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Käyttölämpötila 0°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1