LNBTVS3-220U
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LNBTVS3-220U Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LNBTVS3-220U
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 20V 35V SMB
lomakkeissa: LNBTVS3-220U.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LNBTVS3-220U: n tekniset tiedot
Osa numero LNBTVS3-220U Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 20V 35V SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 112335 pcs Tietolomake LNBTVS3-220U.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 20V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 35V
Jännite - erittely (min) 22V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMB (DO-214AA)
Sarja LNBTVS, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 22500 (22.5kW) Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 497-4991-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 250A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus -