M22100B1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M22100B1
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC CROSSPOINT SWITCH 4X4 16DIP
lomakkeissa: M22100B1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
M22100B1: n tekniset tiedot
Osa numero M22100B1 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC CROSSPOINT SWITCH 4X4 16DIP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 271897 pcs Tietolomake M22100B1.pdf
Jännitesyöttö, yksi (V +) 3 V ~ 20 V Jännitesyöttö, kaksois (V ±) -
Vaihtokytkentä - Toimittaja Device Package 16-DIP
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm) Muut nimet 497-7338-5
M22100B1-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA) Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 95 Ohm
Kanavien lukumäärä 1 Multiplekseri / demultiplekseripiiri 4:4
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Memory Switch IC 1 Channel 16-DIP
Perusosan osanumero M22100 Sovellukset Memory
3dB kaistanleveys 40MHz
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
M22-FY-T1
M22-FY-T1
valmistajat: Omron Automation & Safety
Kuvaus: PILOT LIGHT 110V LED ROUND YEL
Varastossa: 2891 pcs
ladata: M22-FY-T1.pdf
RFQ
M2211 SL002
M2211 SL002
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 6COND 22AWG 500'
Varastossa: 2952 pcs
ladata: M2211 SL002.pdf
RFQ
valmistajat: Alpha Wire
Kuvaus: MULTI-PAIR 8COND 22AWG 500'
ladata: M2212 SL002.pdf
M2210 SL005
M2210 SL005
Kuvaus: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 100'
ladata: M2210 SL005.pdf
Kuvaus: MULTI-PAIR 8COND 22AWG 100'
ladata: M2212 SL005.pdf
M2210 SL001
M2210 SL001
Kuvaus: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 1000'
ladata: M2210 SL001.pdf
Kuvaus: MULTI-PAIR 8COND 22AWG 1000'
ladata: M2212 SL001.pdf
Kuvaus: MULTI-PAIR 4COND 22AWG 500'
Kuvaus: MULTI-PAIR 6COND 22AWG 100'
Kuvaus: MULTI-PAIR 6COND 22AWG 1000'
M2200-5008-SS
M2200-5008-SS
valmistajat: RAF
Kuvaus: HEX STANDOFF M5X0.8" SS 25MM
ladata: M2200-5008-SS.pdf
M22-FY-T2
M22-FY-T2
Kuvaus: PILOT LIGHT 220V INCAND RND YEL
ladata: M22-FY-T2.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna