M27W101-80N6TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M27W101-80N6TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M27W101-80N6TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC EPROM 1M PARALLEL 32TSOP
lomakkeissa: M27W101-80N6TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
M27W101-80N6TR: n tekniset tiedot
Osa numero M27W101-80N6TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC EPROM 1M PARALLEL 32TSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72588 pcs Tietolomake M27W101-80N6TR.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu - Jännite - Supply 2.7 V ~ 3.6 V
teknologia EPROM - OTP Toimittaja Device Package 32-TSOP
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)