M48T35Y-70MH6E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M48T35Y-70MH6E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M48T35Y-70MH6E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH
lomakkeissa: M48T35Y-70MH6E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
364 pcs
  • Viesti
M48T35Y-70MH6E: n tekniset tiedot
Osa numero M48T35Y-70MH6E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC RTC CLK/CALENDAR PAR 28SOH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6467 pcs Tietolomake M48T35Y-70MH6E.pdf
Jännite - Supply, Battery - Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Tyyppi Clock/Calendar Aikamuoto HH:MM:SS (24 hr)
Toimittaja Device Package 28-SOH Sarja Timekeeper®
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets
Muut nimet 497-2850-5
M48T35Y-70MH6
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
muistin koko - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Parallel ominaisuudet Leap Year
Yksityiskohtainen kuvaus Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar Parallel 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets Päivämäärämuoto YY-MM-DD-dd
Nykyinen - kellonajan (maksimi) 2mA @ 4.75V ~ 5.5V Perusosan osanumero M48T