M48Z35Y-70MH1F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
M48Z35Y-70MH1F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: M48Z35Y-70MH1F
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC NVSRAM 256K PARALLEL 28SOH
lomakkeissa: M48Z35Y-70MH1F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
936 pcs
  • Viesti
M48Z35Y-70MH1F: n tekniset tiedot
Osa numero M48Z35Y-70MH1F Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC NVSRAM 256K PARALLEL 28SOH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11469 pcs Tietolomake M48Z35Y-70MH1F.pdf
Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 70ns Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
teknologia NVSRAM (Non-Volatile SRAM) Toimittaja Device Package 28-SOH
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 28-SOP (0.350", 8.89mm Width) with SNAPHAT Sockets Muut nimet 497-4728-2
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Asennustyyppi Surface Mount