MSS40-1200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
MSS40-1200 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSS40-1200
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP
lomakkeissa: MSS40-1200.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MSS40-1200: n tekniset tiedot
Osa numero MSS40-1200 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4671 pcs Tietolomake MSS40-1200.pdf
Jännite - Off State 1.2kV Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Rakenne 1-Phase Controller - All SCRs Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case ISOTOP
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Määrä SCR, diodit 2 SCRs
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 1.2kV 55A 1-Phase Controller - All SCRs Chassis Mount ISOTOP
Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 55A Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 400A, 420A
Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 80mA Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
MSS4200R
MSS4200R
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: SWITCH SLIDE 4PDT 300MA 125V
Varastossa: 5384 pcs
ladata: MSS4200R.pdf
RFQ
MSS4200
MSS4200
Varastossa: 4328 pcs
ladata: MSS4200.pdf
RFQ
MSS2P3HM3_A/H
MSS2P3HM3_A/H
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 30V 2A MICROSMP
ladata: MSS2P3HM3_A/H.pdf
MSS2P2HM3/89A
MSS2P2HM3/89A
valmistajat: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 2A 20V MICROSMP
ladata: MSS2P2HM3/89A.pdf
MSS2P3-M3/89A
MSS2P3-M3/89A
ladata: MSS2P3-M3/89A.pdf
MSS2P2HM3_A/H
MSS2P2HM3_A/H
Kuvaus: DIODE SCHOTTKY 20V 2A MICROSMP