PD55003STR-E
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
PD55003STR-E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PD55003STR-E
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus FET RF 40V 500MHZ PWRSO-10
lomakkeissa: PD55003STR-E.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
PD55003STR-E: n tekniset tiedot
Osa numero PD55003STR-E Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus FET RF 40V 500MHZ PWRSO-10 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12515 pcs Tietolomake PD55003STR-E.pdf
Jännite - Testi 12.5V Jännite - Rated 40V
transistori tyyppi LDMOS Toimittaja Device Package PowerSO-10RF (Straight Lead)
Sarja - Virta - Output 3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Noise Kuva - Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Saada 17dB
Taajuus 500MHz Yksityiskohtainen kuvaus RF Mosfet LDMOS 12.5V 50mA 500MHz 17dB 3W PowerSO-10RF (Straight Lead)
Nykyinen arvostelu 2.5A Nykyinen - Testi 50mA