PD55008TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
PD55008TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PD55008TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus FET RF 40V 500MHZ PWRSO-10
lomakkeissa: PD55008TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
PD55008TR: n tekniset tiedot
Osa numero PD55008TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus FET RF 40V 500MHZ PWRSO-10 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8785 pcs Tietolomake PD55008TR.pdf
Jännite - Testi 12.5V Jännite - Rated 40V
transistori tyyppi LDMOS Toimittaja Device Package 10-PowerSO
Sarja - Virta - Output 8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case PowerSO-10 Exposed Bottom Pad
Noise Kuva - Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Saada 17dB
Taajuus 500MHz Yksityiskohtainen kuvaus RF Mosfet LDMOS 12.5V 150mA 500MHz 17dB 8W 10-PowerSO
Nykyinen arvostelu 4A Nykyinen - Testi 150mA