PKC-136RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
PKC-136RL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PKC-136RL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 136V 219V DO15
lomakkeissa: PKC-136RL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
PKC-136RL: n tekniset tiedot
Osa numero PKC-136RL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 136V 219V DO15 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 96712 pcs Tietolomake PKC-136RL.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 136V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 219V
Jännite - erittely (min) 150V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package DO-15 Sarja RVS, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case DO-204AC, DO-15, Axial
Muut nimet 497-6478-1 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.7A
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Perusosan osanumero PKC-136 Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PKC.M0.2SL.MG
PKC.M0.2SL.MG
valmistajat: LEMO
Kuvaus: CONN RCPT FMALE 2POS GOLD CRIMP
Varastossa: 4534 pcs
ladata: PKC.M0.2SL.MG.pdf
RFQ
PKC-136
PKC-136
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TVS DIODE 136V 219V DO15