PWD13F60
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
PWD13F60 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PWD13F60
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus POWER DRIVER
lomakkeissa: PWD13F60.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
816 pcs
  • Viesti
PWD13F60: n tekniset tiedot
Osa numero PWD13F60 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus POWER DRIVER Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 29222 pcs Tietolomake PWD13F60.pdf
Jännite - Supply 15V Jännite - Load -
teknologia Power MOSFET Toimittaja Device Package 10-VFQFPN (10x13)
Sarja - Rds On (Typ) 320 mOhm
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 10-PowerVFQFN
Output Configuration Half Bridge (2) Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kuormatyyppi Inductive
liitäntä Logic ominaisuudet -
Vianmääritys UVLO Yksityiskohtainen kuvaus Half Bridge (2) Driver Power MOSFET 10-VFQFPN (10x13)
Nykyinen - Huipputeho 32A Nykyinen - Tuotos / kanava 8A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PWD60170P
PWD60170P
valmistajat: Dialight
Kuvaus: POWERWHITE DRIVER 60W 700MA