SM15T18A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T18A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM15T18A
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 15.3V 32.5V SMC
lomakkeissa: SM15T18A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SM15T18A: n tekniset tiedot
Osa numero SM15T18A Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 15.3V 32.5V SMC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 121627 pcs Tietolomake SM15T18A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 15.3V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 32.5V
Jännite - erittely (min) 17.1V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMC
Sarja SM15T, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 497-7864-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 308A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus -
Perusosan osanumero SM15T Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SM15T15CA-M3/57T
SM15T15CA-M3/57T
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: TVS DIODE 12.8V 21.2V DO214AB
Varastossa: 410016 pcs
ladata: SM15T15CA-M3/57T.pdf
RFQ
SM15T18AHE3/9AT
SM15T18AHE3/9AT
Kuvaus: TVS DIODE 15.3V 25.2V DO214AB
Varastossa: 293386 pcs
ladata: SM15T18AHE3/9AT.pdf
RFQ
SM15T15CAY
SM15T15CAY
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TVS DIODE 12.8V 27.2V SMC
ladata: SM15T15CAY.pdf
SM15T15CAHE3/9AT
SM15T15CAHE3/9AT
ladata: SM15T15CAHE3/9AT.pdf
SM15T18AHE3/57T
SM15T18AHE3/57T
valmistajat: Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus: TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC SMC
ladata: SM15T18AHE3/57T.pdf
SM15T18A-M3/57T
SM15T18A-M3/57T
ladata: SM15T18A-M3/57T.pdf
SM15T18A-E3/57T
SM15T18A-E3/57T
ladata: SM15T18A-E3/57T.pdf
SM15T15CA-M3/9AT
SM15T15CA-M3/9AT
ladata: SM15T15CA-M3/9AT.pdf
SM15T15CAHE3/57T
SM15T15CAHE3/57T
ladata: SM15T15CAHE3/57T.pdf
SM15T18A-M3/9AT
SM15T18A-M3/9AT
ladata: SM15T18A-M3/9AT.pdf
SM15T18A-E3/9AT
SM15T18A-E3/9AT
ladata: SM15T18A-E3/9AT.pdf
SM15T15CA-E3/9AT
SM15T15CA-E3/9AT
ladata: SM15T15CA-E3/9AT.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna