SM15T56AY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T56AY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SM15T56AY
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 48V 100V SMC
lomakkeissa: SM15T56AY.pdf
  • Viesti
SM15T56AY: n tekniset tiedot
Osa numero SM15T56AY Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 48V 100V SMC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 288837 pcs Tietolomake SM15T56AY.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 48V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 100V
Jännite - erittely (min) 53.3V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMC
Sarja Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 1500W (1.5kW) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AB, SMC Muut nimet 497-11778-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus -