SMA6J100CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J100CA-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMA6J100CA-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 100V 172V SMA
lomakkeissa: 1.SMA6J100CA-TR.pdf2.SMA6J100CA-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SMA6J100CA-TR: n tekniset tiedot
Osa numero SMA6J100CA-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 100V 172V SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 167979 pcs Tietolomake 1.SMA6J100CA-TR.pdf2.SMA6J100CA-TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 100V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 172V
Jännite - erittely (min) 111V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMA (DO-214AC) Sarja SMA6J, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case DO-214AC, SMA
Muut nimet 497-7883-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19A (8/20µs)