SMA6J28CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J28CA-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMA6J28CA-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 28V 51.6V SMA
lomakkeissa: 1.SMA6J28CA-TR.pdf2.SMA6J28CA-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SMA6J28CA-TR: n tekniset tiedot
Osa numero SMA6J28CA-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 28V 51.6V SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 204980 pcs Tietolomake 1.SMA6J28CA-TR.pdf2.SMA6J28CA-TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 28V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 51.6V
Jännite - erittely (min) 31.1V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMA (DO-214AC) Sarja SMA6J, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case DO-214AC, SMA
Muut nimet 497-7888-6 Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 68A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Perusosan osanumero SMA6J Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SMA6J30A M2G
SMA6J30A M2G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: TVS DIODE 30V 48.4V DO214AC
Varastossa: 1058562 pcs
ladata: SMA6J30A M2G.pdf
RFQ
SMA6J30AHR3G
SMA6J30AHR3G
Varastossa: 774709 pcs
ladata: SMA6J30AHR3G.pdf
RFQ
SMA6J30A
SMA6J30A
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: TVS DIODES SMA 600W TR
ladata: SMA6J30A.pdf
SMA6J28CA
SMA6J28CA
Kuvaus: TVS DIODES SMA 600W