SMA6J8.5A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J8.5A-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMA6J8.5A-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 8.5V 18.7V SMA
lomakkeissa: 1.SMA6J8.5A-TR.pdf2.SMA6J8.5A-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SMA6J8.5A-TR: n tekniset tiedot
Osa numero SMA6J8.5A-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 8.5V 18.7V SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 157507 pcs Tietolomake 1.SMA6J8.5A-TR.pdf2.SMA6J8.5A-TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 8.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 18.7V
Jännite - erittely (min) 9.4V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMA (DO-214AC)
Sarja SMA6J, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet 497-5948-1
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 205A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus -
Perusosan osanumero SMA6J Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SMA6J8.5A-E3/5A
SMA6J8.5A-E3/5A
valmistajat: Electro-Films (EFI) / Vishay
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 18.7V DO214AC
Varastossa: 1079250 pcs
ladata: SMA6J8.5A-E3/5A.pdf
RFQ
SMA6J8.5A
SMA6J8.5A
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: TVS DIODES SMA 600W TR
Varastossa: 578791 pcs
ladata: SMA6J8.5A.pdf
RFQ
SMA6J8.5CA
SMA6J8.5CA
Kuvaus: TVS DIODES SMA 600W TR
ladata: SMA6J8.5CA.pdf
SMA6J85A-TR
SMA6J85A-TR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TVS DIODE 85V 146V SMA
ladata: SMA6J85A-TR.pdf
SMA6J8.5CA-TR
SMA6J8.5CA-TR
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 18.7V SMA
ladata: SMA6J8.5CA-TR.pdf
SMA6J8.5AHM3/61
SMA6J8.5AHM3/61
Kuvaus: TVS DIODE 8.5V 13.3V DO214AC
ladata: SMA6J8.5AHM3/61.pdf
Kuvaus: TVS DIODES SMA 600W TR