SMAJ13CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ13CA-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMAJ13CA-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 13VWM 27.2VC SMA
lomakkeissa: SMAJ13CA-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
SMAJ13CA-TR: n tekniset tiedot
Osa numero SMAJ13CA-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 13VWM 27.2VC SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1204173 pcs Tietolomake SMAJ13CA-TR.pdf
Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 14.4V Jännite - breakover 1
Jännite - erittely (min) 13V Jännite - Breakdown SMA (DO-214AC)
Tyyppi Zener Sarja SMAJ, TRANSIL™
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Power Line Protection 400W Teho - huippukulma 85A (8/20µs)
Polarisaatio DO-214AC, SMA Muut nimet 497-7890-2
SMAJ13CA-TR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero SMAJ13CA-TR
Kuvaus TVS DIODE 13VWM 27.2VC SMA Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 27.2V