SMAJ6.5CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ6.5CA-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMAJ6.5CA-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 6.5V 14.5V SMA
lomakkeissa: SMAJ6.5CA-TR.pdf
  • Viesti
SMAJ6.5CA-TR: n tekniset tiedot
Osa numero SMAJ6.5CA-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 6.5V 14.5V SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 775394 pcs Tietolomake SMAJ6.5CA-TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 6.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 14.5V
Jännite - erittely (min) 7.2V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMA (DO-214AC) Sarja SMAJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 400W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AC, SMA
Muut nimet 497-7896-2
SMAJ6.5CA-TR-ND
SMAJ65CATR
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 160A (8/20µs)