SMAJ8.5CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMAJ8.5CA-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMAJ8.5CA-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 8.5V 19.5V SMA
lomakkeissa: SMAJ8.5CA-TR.pdf
  • Viesti
SMAJ8.5CA-TR: n tekniset tiedot
Osa numero SMAJ8.5CA-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 8.5V 19.5V SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 890861 pcs Tietolomake SMAJ8.5CA-TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 8.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 19.5V
Jännite - erittely (min) 9.4V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMA (DO-214AC) Sarja SMAJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 400W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AC, SMA
Muut nimet 497-15719-2
SMAJ8.5CA-TR-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 124A (8/20µs)