SMBJ6.5CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMBJ6.5CA-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMBJ6.5CA-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 6.5V 14.5V SMB
lomakkeissa: SMBJ6.5CA-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SMBJ6.5CA-TR: n tekniset tiedot
Osa numero SMBJ6.5CA-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 6.5V 14.5V SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 261902 pcs Tietolomake SMBJ6.5CA-TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 6.5V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 11.2V
Jännite - erittely (min) 7.2V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMB (DO-214AA) Sarja SMBJ, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 497-3146-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 56A