SMM4F12AVCL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMM4F12AVCL Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMM4F12AVCL
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 12V 22.9V STMITE FLAT
lomakkeissa: SMM4F12AVCL.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
SMM4F12AVCL: n tekniset tiedot
Osa numero SMM4F12AVCL Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 12V 22.9V STMITE FLAT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 910604 pcs Tietolomake SMM4F12AVCL.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 12V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 22.9V
Jännite - erittely (min) 13V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package STmite Flat
Sarja SMM4F, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 400W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-222AA Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A (8/20µs)