SMP1100SCMC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP1100SCMC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP1100SCMC
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 90V SMB
lomakkeissa: SMP1100SCMC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
SMP1100SCMC: n tekniset tiedot
Osa numero SMP1100SCMC Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 90V SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 184976 pcs Tietolomake SMP1100SCMC.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 90V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp -
Jännite - erittely (min) 110V (Typ) Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMB (DO-214AA) Sarja TRISIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 497-14263-2
SMP1100SCMC-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 150°C (TJ)