SMP1800SCMC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP1800SCMC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP1800SCMC
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus THYRISTOR 180V 400A SMB
lomakkeissa: SMP1800SCMC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SMP1800SCMC: n tekniset tiedot
Osa numero SMP1800SCMC Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus THYRISTOR 180V 400A SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 73234 pcs Tietolomake SMP1800SCMC.pdf
Jännite - On State 3V Jännite - Off State 180V
Jännite - breakover 220V Sarja SMP, TRISIL™
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 497-14524-6 Lukumäärä Elements 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Nykyinen - Hold (Ih) 150mA
kapasitanssi 70pF