SMP2100SCMC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP2100SCMC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP2100SCMC
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus THYRISTOR 210V 400A DO214AA
lomakkeissa: SMP2100SCMC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
SMP2100SCMC: n tekniset tiedot
Osa numero SMP2100SCMC Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus THYRISTOR 210V 400A DO214AA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 202371 pcs Tietolomake SMP2100SCMC.pdf
Jännite - On State 3V Jännite - Off State 210V
Jännite - breakover 240V Sarja SMP, TRISIL™
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 497-13715-2 Lukumäärä Elements 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Nykyinen - Hold (Ih) 150mA
kapasitanssi 45pF