SMP2600SCMC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP2600SCMC Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP2600SCMC
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus THYRISTOR 260V 400A SMB
lomakkeissa: SMP2600SCMC.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SMP2600SCMC: n tekniset tiedot
Osa numero SMP2600SCMC Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus THYRISTOR 260V 400A SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 69002 pcs Tietolomake SMP2600SCMC.pdf
Jännite - On State 3V Jännite - Off State 260V
Jännite - breakover 300V Sarja SMP, TRISIL™
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case DO-214AA, SMB
Muut nimet 497-14526-1 Lukumäärä Elements 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Nykyinen - Hold (Ih) 150mA
kapasitanssi 40pF