SMP80MC-320
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP80MC-320 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP80MC-320
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL TELECOM 80A 320V SMB
lomakkeissa: SMP80MC-320.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SMP80MC-320: n tekniset tiedot
Osa numero SMP80MC-320 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL TELECOM 80A 320V SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 87301 pcs Tietolomake SMP80MC-320.pdf
Jännite - Off State 320V Jännite - breakover 400V
Sarja SMP, TRISIL™ Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 497-7912-6
Lukumäärä Elements 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 200A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 80A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 25pF