SMTYF18A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMTYF18A Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMTYF18A
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 18V SMA
lomakkeissa: SMTYF18A.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
SMTYF18A: n tekniset tiedot
Osa numero SMTYF18A Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 18V SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 372861 pcs Tietolomake SMTYF18A.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 18V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp -
Jännite - erittely (min) - Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMA
Sarja SMTY, Transky™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-221AC, SMA Flat Leads Muut nimet 497-8762-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount